Kategoriler

Takım Elbise Damatlık

Takım Elbise Temizleme

Erkekler için özel günlerin vazgeçilmez parçası olan takım elbiseleri evde elde ya da makine de yıkamak imkansızdır. Takım elbiselerin kendine has dokusu, modeli, tarzı hem makinede hem de elde yıkamaya uygun değildir.

Takım elbiselerin şıklığını ve kalitesini kaybetmemesi için mutlaka kuru temizlemede temizlenmesi, bakımı yapılması gerekir. Keçiören kuru temizleme hizmetinde bulunan Yıldız Kuru Temizleme olarak sizlere bu konuda gerekli tüm destek ve hizmeti sunmaktayız. Gömlek, ceket temizleme ve bakımı gibi işlemleri profesyonel ekibimiz ve son teknolojik ürünlerimiz ile sorumsuz, kısa sürede ve kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Aynı zamanda palto pardösü temizleme hizmeti içinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Takım elbise içinde bulunan pantolonlar içinde temizleme ve gerekli bakım işlemleri uygulanmaktadır.

Firmamız ürünleri temizlerken mutlaka doğa ile dost, insan sağlığı için zararlı kimyasalları barındırmayan deterjan ve ürünleri kullanmaktadır.

Bu sayede kıyafetleriniz zarar görmeden, titiz bir şekilde temizlenerek sizlere ulaşmaktadır.

Keçiören Kuru Temizleme  yıldız kuru temizleme olarak tüm iş ve işlemlerimizi büyük bir hassasiyet ve özenle yapmaktayız. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti esası ile çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz.Bu sektörde uzun yıllardır var olan firmamız için dürüstlük, kalite ve güler yüz her zaman ön plandadır. Aynı zamanda firmamız için müşterilerin görüş ve düşüncelerine her zaman önem vermiştir. Müşterilerimize kaliteli ve hızlı bir hizmet sunmak için internet üzerinden randevu oluşturma gibi işlemlerimiz de bulunur.

Bu alanda firmamız ankara  ve çevresinde tanınmış, adından sıklıkla söz ettiren bir firmadır. Vermiş olduğumuz kaliteli hizmetleri sizlere en iyi fiyat garantisi ile sunmaktayız. Bizleri tercih ederek en iyi, kaliteli ve güvenli hizmeti en iyi fiyat ile alabilirsiniz.

Özel tekstil kıyafetleri, ev tekstili temizleme ve bakımı, abiye ve lüks kıyafetlerin temizlenmesi ve bakımı gibi pek çok konuda özel fiyatlarla hizmet vermekteyiz.keçiören Kuru Temizleme firmamıza iletişim numaralarından ulaşarak detaylı bilgileri alabilir, aklınıza takılan tüm soru ve sorunları dile getirebilirsiniz. Bugüne kadar bizleri tercih etmiş olan tüm müşterimize şükranlarımızı sunuyor, bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz

YILDIZ KURU TEMİZLEME olarak  Hedefimiz sektörde sürekli olarak yenilik ve farklılık yaratmak olduğundan kendimizi ve kadromuzu sürekli olarak eğitimlerle bilgilendirdik.Profesyonelliğin gereği olarak hem makine hem de hijyen ve temizlik ürünlerinde dünyanın son teknolojilerini üreten firmalarla çalışmaya özen gösterdik.Bu özeni her daim göstermeye devam ediyoruz,bu çabalarımızın bize kuru temizleme alanında ulaşması güç ödüller kazandırmıştır.Hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimize 40 yıldır verdiğimiz titiz hizmetlerden dolayı mutluyuz.Müşterilerimizin tercihi olmaktan mutluyuz.İşte bu sebeplerin ışığında giysileriniz emin ellerdedir.

Resim
SİPARİŞ VERİN

İster online, ister çağrı merkezimizden siparişinizi oluşturun.

KAPIDAN ALALIM

Belirlediğiniz gün ve saat aralığında ürünlerinizi teslim alalım.

KAPIYA TESLİM EDELİM

Alınan ürünleri Hızlı bir şekilde kapınıza teslim edelim.

DİLEDİĞİNİZ GİBİ ÖDEYİN

Ödeminizi ister kapıda, ister sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

X
Whatsapp
Telefon